Mieszarki pobocznicowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli specjalistycznych odlewni, zarówno zmechanizowanych, jak i zautomatyzowanych, oferujemy najlepsze na rynku maszyny i urządzenia do przerobu mas o szerokich możliwościach zastosowania. Nasz sprzęt został perfekcyjnie zaprojektowany i solidnie zbudowany pod kątem przygotowywania mas formierskich. Mieszarki pobocznicowe mogą pracować ze składnikami suchymi, jak i półpłynnymi przy dodatnich temperaturach, działając niezawodnie w najtrudniejszych nawet warunkach. Narzędzia te produkujemy samodzielnie, korzystając z najnowszych zdobyczy technologicznych i opierając się na częściach wykonanych ze sprawdzonych, odpornych na duże obciążenia materiałów.

Najważniejszą zaletą tego narzędzia jest konstrukcja samego mieszalnika oparta o jednoczesne wykorzystanie lemieszy i specjalnych rolek umieszczonych na obrzeżach komory mieszania. Lemiesze odpowiedzialnie są za skuteczne mieszanie, natomiast rolki, poruszając się po obrzeżach misy, bardzo dokładnie rozcierają znajdujące się we wnętrzu materiały. Nasze urządzenie do produkcji masy formierskiej cechuje przy tym ogromna wydajność i duża uniwersalność zastosowania. Proponujemy sprzęt o różnych pojemnościach misy, od 30 do 240 litrów. Wraz z urządzeniami dostarczamy naszym Klientom wszystkie akcesoria, które są niezbędne do ich prawidłowego podłączenia i przygotowania do efektywnej oraz bezpiecznej pracy. Jednocześnie oferujemy swoje kompleksowe wsparcie techniczne. Pomożemy w doborze sprzętu do konkretnych potrzeb i zaproponujemy rozwiązania, które sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Części do mieszarek pobocznicowych

Nasza rozbudowana oferta to jednak nie tylko produkcja i sprzedaż całych urządzeń, ale także poszczególnych części do nich. W asortymencie dostępne są podzespoły zarówno do najnowszych sprzętów, jak i tych, które kiedyś były produkowane w naszych zakładach. Zapraszamy więc już teraz do zapoznania się z naszą propozycją. Pomożemy dobrać części do konkretnych urządzeń, gwarantując ich najwyższą możliwą jakość.