Mieszarki składników suchych oraz pół płynnych

Zajmujemy się produkcją mieszarek do mieszania mas półpłynnych oraz suchych. Produkowane przez nas urządzenia, zarówno pod względem konstrukcji, jak i wielkości załadunku dostosowane są do indywidualnych wymagań zamawiającego, znajdując szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu: od ceramiki, poprzez odlewnictwo, aż po przemysł budowlany i chemiczny. Oferujemy również lemiesze mieszarki oraz pozostałe części zamienne.

Części zamienne mieszarki - AKP Progress

Oferujemy mieszarki:

Mieszarki lemieszowe typu ML

W tego typu urządzeniach elementem mieszającym masę jest obracający się lemiesz mieszarki. Produkowane przez nas mieszarki ML pozwalają na załadunek misy od 250 kg do 500 kg oraz od 15 do 250 litrów. Do mieszarek typu ML oferujemy części zamienne: lemiesze, elementy napędu, sterowania oraz inne podzespoły.

Lemiesze mieszarki - AKP Progress
Mieszarki lemieszowe - AKP Progress

Mieszarki pobocznicowe typu MP

Innym rodzajem urządzeń do mieszania składników suchych oraz półpłynnych są mieszarki pobocznicowe wyposażone w wirnik posiadający rolki obracające się po obwodzie pobocznicy misy. W mieszarce MP następuje mieszanie masy wraz z jej rozcieraniem. W naszej ofercie znajdują się urządzenia o ładowności misy 30 l, 60 l, 90 l, 120 l oraz 240 l.

Mieszarki naprawa - AKP Progress

Mieszarki turbinowe typu MT

W odróżnieniu od mieszarek lemieszowych i pobocznicowych, mieszarki turbinowe pracują w oparciu o szybkoobrotowe turbiny, wykorzystując jednocześnie obrót misy. Tego rodzaju urządzenia umożliwiają otrzymanie niezwykle jednorodnej masy w krótkim czasie, ciesząc się sporym powodzeniem z uwagi na dużą wydajność pracy. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie wykonać mieszarkę turbinową z misą pochyłą lub poziomą o ładowności od 250 do 4000 litrów.

Mieszarki pobocznicowe - AKP Progress
Mieszarki turbinowe - AKP Progress