Oczyszczarki pneumatyczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą mobilnych, bardzo wygodnych i prostych w użyciu maszyn do obróbki strumieniowo ściernej. Przy zachowaniu wszystkich istotnych zasad bezpieczeństwa, można przeprowadzać proces oczyszczania powierzchni metalowych z rdzy, starych farb i lakierów oraz z różnych zanieczyszczeń na otwartej przestrzeni, bez konieczności inwestowania w kabinę śrutową.

Z wykorzystaniem naszego sprzętu obróbka strumieniowo-ścierna jest wyjątkowo skuteczna i gwarantuje efekty, które zawsze przechodzą najśmielsze oczekiwania naszych Klientów. Do pracy niezbędny będzie oczywiście specjalistyczny sprzęt ochronny zapewniający bezpieczeństwo osobom korzystającym z urządzenia. Nasza oferta to najwyższej klasy piaskarki do obróbki materiałów. Są one niezawodne, wykonane z dobrych materiałów i wyposażone w pojemne zbiorniki na ścierniwo. Możliwość wykorzystania różnych rodzajów ścierniw czyni te oczyszczarki pneumatyczne sprzętem uniwersalnym o naprawdę różnorodnym zastosowaniu.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zapewniamy swoje wsparcie techniczne przy wyborze towaru i zawsze gwarantujemy atrakcyjne ceny urządzeń.