Piaskarki pneumatyczne

Jedną z najskuteczniejszych metod usuwania z różnych materiałów zanieczyszczeń oraz skaz jest oczywiście obróbka strumieniowo-ścierna. Technologia piaskowania (śrutowania) wykorzystuje ogromną siłę energii kinetycznej. Specjalistyczne piaskarki pneumatyczne wystrzeliwują pod bardzo wysokim ciśnieniem ścierniwo, które jest wykonane z wielu materiałów i posiada różną gradację, zależnie od specyfiki danego procesu technologicznego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży możemy dzisiaj zaproponować Państwu najlepsze na rynku urządzenia tego typu. Idealnie nadają się one do czyszczenia powierzchni ze starych powłok lakierniczych, rdzy i różnych zanieczyszczeń, jak i do jej wygładzania po wcześniejszych obróbkach. Piaskarka może być wykorzystywana do pracy nie tylko z elementami stalowymi, żeliwnymi czy ze staliwami, ale także między innymi ze szkłem, kamieniem, tworzywami sztucznymi, a nawet gumą.

Produkujemy maszyny i urządzenia, które zawsze perfekcyjnie dopasujemy do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Sprzedajemy również wszystkie części zamienne potrzebne do serwisowania sprzętu i gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.