Piaskarki pneumatyczne

Jedną z najskuteczniejszych metod usuwania z różnych materiałów zanieczyszczeń oraz skaz jest oczywiście obróbka strumieniowo-ścierna. Technologia piaskowania (śrutowania) wykorzystuje ogromną siłę energii kinetycznej. Specjalistyczne piaskarki pneumatyczne wystrzeliwują pod bardzo wysokim ciśnieniem ścierniwo, które jest wykonane z wielu materiałów i posiada różną gradację, zależnie od specyfiki danego procesu technologicznego.

Zastosowanie Piaskarek pneumatycznych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży możemy dzisiaj zaproponować Państwu najlepsze na rynku urządzenia tego typu. Nasze piaskarki pneumatyczne idealnie nadają się do czyszczenia powierzchni ze starych powłok lakierniczych, rdzy i różnych zanieczyszczeń, jak i do jej wygładzania po wcześniejszych obróbkach. Piaskarka może być wykorzystywana do pracy nie tylko z elementami stalowymi, żeliwnymi czy ze staliwami, ale także między innymi ze szkłem, kamieniem, tworzywami sztucznymi, a nawet gumą.

Produkujemy maszyny i urządzenia, które zawsze perfekcyjnie dopasujemy do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Sprzedajemy również wszystkie części zamienne potrzebne do serwisowania sprzętu i gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

Piaskarki pneumatyczne

Producent piaskarek pneumatycznych

Jako producent piaskarek pneumatycznych inwestujący w najnowocześniejszy park maszynowy, możemy zaproponować urządzenia najwyższej klasy, funkcjonalne, o ponadprzeciętnej trwałości. Piaskarka pneumatyczna znajduje szerokie zastosowanie w wielu warsztatach mechanicznych, firmach zajmujących się naprawami blacharskimi oraz różnych zakładach przemysłowych. Nasze certyfikowane narzędzia są bezpieczne w codziennym użytkowaniu i wyjątkowo proste w obsłudze.

Nie skupiamy się jednak wyłącznie na urządzeniach najnowszej generacji, obecnie dostępnych w naszej ofercie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nieprodukowane od dłuższego czasu oczyszczarki DOZAMET Nowa Sól wciąż są bardzo powszechnie wykorzystywane. Na indywidualne zlecenie z przyjemnością zajmiemy się modernizacją i kompleksowym przeglądem takich maszyn. Jako producent możemy we własnych zakładach przygotować odpowiednie części, dbając o najwyższą ich jakość i idealną kompatybilność.

Nasz rozbudowany asortyment pneumatyczny na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom, także pod kątem ceny. Zapraszamy do kontaktu.