Producent konstrukcji stalowych

Nasz zakład produkcyjny charakteryzuje się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem w wytwarzaniu wysokiej jakości metalowych obiektów. Jako producent konstrukcji stalowych oferujemy starannie wykonane budowle różnego rodzaju w tym drogowo-mostowe, czy te związane z infrastrukturą energetyczną. Zajmujemy się zarówno procesem budowlanym, jak i indywidualnym projektowaniem poszczególnych struktur. Działalność naszej firmy dedykowana jest głównie przedsiębiorstwom należącym do m.in. branży budowlanej, kolejowej, ciepłowniczej, ale wykonujemy również odrębne, całkowicie inne zlecenia.

Producent konstrukcji stalowych

Produkcja konstrukcji stalowych

Wyroby naszego zakładu wyróżniają się wysokogatunkowymi materiałami, dobrze dopracowanymi parametrami oraz starannie poprowadzonym i trwałym spawem. Co więcej, wszystkie nasze obiekty pokrywamy warstwą antykorozyjną. Dzięki temu klienci otrzymują struktury wytrzymałe na lata, ponieważ są one odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wody i innych czynników zewnętrznych. Warto wiedzieć, że produkcja konstrukcji stalowych (zarówno całych obiektów, jak i pojedynczych elementów) w naszej firmie przebiega niezwykle sprawnie. Realizacja zlecenia w terminie jest priorytetem, dzięki temu stajemy się czołowym producentem m.in. wielkogabarytowych obiektów metalowych.

Warto wiedzieć, że podczas pracy korzystamy z dokumentacji technicznej czy też różnego rodzaju planów, w tym tych związanych z kontrolą i jakością. Ma to dla nas ogromne znaczenie, ponieważ w ten sposób możemy przedstawiać się jako profesjonalny producent obiektów metalowych. Dodatkowo takie działania sprawiają, że powstałe konstrukcje stalowe są bezpieczne, a przy tym spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Działamy na podstawie certyfikowanych procedur, standardów oraz niezbędnych instrukcji.

Wielokrotnie wykonywaliśmy bardzo złożone inwestycje jako jeden z podwykonawców. Jednakże braliśmy również udział w oryginalnych, indywidualnych projektach jako generalny autor konstrukcji stalowych. To sprawia, że nasze przedsiębiorstwo może być uważane za producenta godnego zaufania, zwłaszcza że każdy etap budowy oraz montażu nadzoruje odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza.

Konstrukcje stalowe – znamy potrzebę klienta

Podczas pracy wykorzystujemy duże doświadczenie oraz wiedzę naszych specjalistów, innowacyjny park maszynowy oraz nowoczesne technologie. To wszystko wpływa na fakt, że zlecania realizujemy samodzielnie od początku do końca. Dzięki temu powstałe obiekty są stabilne, funkcjonalne, a przy tym imponują swoją wielkością. Należy wiedzieć, że montaż konstrukcji stalowych w naszym wykonaniu przebiega według ustalonych zasad, przy użyciu najlepszych narzędzi. Dzięki temu nasza firma jest renomowanym producentem z nienaganną opinią wśród kontrahentów.

Potrzeby klientów są niezwykle ważne zarówno dla załogi, jak i samej centrali zakładu. Dlatego zajmujemy się produkcją żelaznych struktur każdego rodzaju. Postawienie dużej hali produkcyjnej jest dla naszej ekipy pestką. Chętnie podejmujemy się również realizacji mniejszych konstrukcji stalowych m.in. słupów informacyjnych, billboardów, stelaży reklamowych. Możemy wykonać budowle:

  • wiszące,
  • stojące,
  • mobilne,
  • stałe,
  • jednostronne,
  • dwustronne.

Jako producent struktur żelaznych i wykonawca projektów związanych z ich montażem zdobyliśmy różnorodne kompetencje, które przekładają się na nasze doświadczenie i różnorodność usług świadczonych przez firmę.

Konstrukcje stalowe – zastosowanie w różnych sektorach przemysłu

W przemyśle liczy się trwałość i solidność materiałów. Z tego zadania świetnie wywiązują się produkowane przez nas konstrukcje stalowe. Znajdują one zastosowanie w różnych sektorach przemysłu. Jednym z głównych i najbardziej rozległych jest budownictwo.
Każdy inwestor, który decyduje się na budowę nieruchomości, musi zadbać o to, aby jego projekt w dobrym stanie przetrwał dekady. Jako zaufany i odpowiedzialny producent konstrukcji stalowych gwarantujemy, że nasze szkielety będą stanowiły solidną podstawę całego obiektu na długie lata.
Stal odgrywa kluczową rolę w branży kolejowej, lotnictwie oraz stocznictwie. Takie konstrukcje są niezbędne do funkcjonowania całego transportu. Oprócz tego wykorzystywane są one do budowy mostów, stalowych wiat linii wysokiego napięcia. Jesteśmy producentem, który brał już udział w różnych przedsięwzięciach, co dało nam cenne doświadczenie w wielu dziedzinach.
Konstrukcje ze stali ze względu na swoją uniwersalność, niezawodność i wytrzymałość są istotną częścią współczesnego przemysłu. Mogą być zarówno głównym trzonem, jak i dodatkowym elementem wzmacniającym obiekt czy maszynę. Wysoka odporność na działanie korozji, promieniowania UV i zanieczyszczeń sprawia, że stalowe struktury sprawdzą się w każdych warunkach. Jesteśmy producentem, który zadba nie tylko o dostarczenie, ale również kompleksowy montaż.

Montaż konstrukcji stalowych – co musisz o nim wiedzieć?

Czy wiesz, że profesjonaliści przed rozpoczęciem prac montażowych wykonują projekt scalania poszczególnych elementów konstrukcji? My o tym pamiętamy i za każdym razem upewniamy się, że mamy cały proces składania pod kontrolą. Stalowe obiekty wymagają specjalnego podejścia, dlatego tak dużą uwagę zwracamy na poszczególne etapy zlecenia. Dbamy o to, aby projekt otrzymał wszystkie niezbędne pozwolenia, pracownicy byli odpowiednio przeszkoleni (w tym z BHP), a teren pod budowę był właściwie przygotowany. Ponadto jako doświadczony producent żelaznych struktur, dobieramy do zlecenia najlepszy sposób łączenia elementów.

Dlatego też można u nas spotkać się z montażem pojedynczych części, łączeniem metodą blokową, nasuwania bądź potokową. Tak rozbudowana oferta usługowa sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm, które zajmują się produkcją i montowaniem konstrukcji stalowych.

Odpowiedni pracownicy to sukces całego zakładu

Każdy producent obiektów metalowych (zwłaszcza wielkogabarytowych) powinien wiedzieć, że na sukces firmy pracują przede wszystkim ludzie. Dlatego przykładamy ogromną wagę, aby odpowiednie osoby tworzyły załogę naszego zakładu. Zatrudniamy więc tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy mają niezbędne uprawnienia m.in. do spawania czy też do operowania dużymi maszynami usprawniającymi montaż konstrukcji stalowych.

Dodatkowo dbamy, aby nad każdym etapem, produkcyjnym i instalacyjnym, czuwały osoby znające się na dokumentacji technicznej oraz obowiązujących normach w obrębie wykorzystywanych do budowy materiałów czy też przepisach dotyczących bezpieczeństwa podczas pracy. Dlatego, jeżeli szukasz profesjonalnego i godnego zaufania producenta konstrukcji stalowych, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły zlecenia, cenę oraz termin.