Przenośniki kubełkowe

Sprawność działania każdego zakładu przemysłowego w dużej mierze uzależniona jest od efektywności pracy technologii wykorzystywanych do wewnętrznego transportu materiałów. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w branży produkcyjnej oraz sprzedaży specjalistycznych maszyn i urządzeń przemysłowych sprawia, że nieustannie dostosowujemy swoją ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb nowoczesnego przemysłu. Z tego powodu w rozbudowanej ofercie proponujemy między innymi przenośniki kubełkowe. To niezawodne i funkcjonalne urządzenia, które wykorzystywane są do pionowego przenoszenia wielu rodzajów materiałów sypkich, w tym ziarnistych oraz kawałkowych. Nasze maszyny można dostosować między innymi do potrzeb zakładów z branży:

  • produkcji materiałów budowlanych,
  • chemicznej,
  • spożywczej,
  • wydobywczej,
  • rolniczej.

Odpowiednio skonstruowany przenośnik kubełkowy sprawnie i bezpiecznie realizuje zadania pionowego transportu materiałów nawet na znaczne wysokości. W swojej ofercie proponujemy sprzęt różnego typu, w wielu wersjach, którego wydajność można perfekcyjnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze maszyny są odpowiednio zaprojektowane, a do tego wykonane z materiałów odpornych na trudy pracy w każdych warunkach, gwarantujących długą żywotność.

Części zamienne do przenośników kubełkowych

Z naszą pomocą przenośniki kubełkowe można również profesjonalnie i tanio serwisować. Posiadamy rozbudowaną ofertę z częściami zamiennymi do wszystkich maszyn wytwarzanych w naszych nowoczesnych zakładach. Części zamienne wykonane w zgodzie z najnowszymi standardami technicznymi są bardzo wytrzymałe, gwarantując wydajne oraz przede wszystkim bezpieczne działanie urządzeń.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą w doborze przenośników kubełkowych do indywidualnych potrzeb i do charakteru pracy zakładu przemysłowego. Wysokiej klasy narzędzia sprzedajemy w konkurencyjnych cenach i udzielamy na nie wieloletnich gwarancji, oferując jednocześnie swoim Klientom specjalistyczne usługi serwisowe.

przenośniki kubełkowe Akpprogress

Maszyny do przenoszenia materiałów

W zakładach produkcyjnych bardzo ważną rolę odgrywają urządzenia przeznaczone do przewożenia na niewielkie odległości sypkich materiałów (m.in. piasku, cukru, żwiru, ziaren zbóż). Szczególnie przydatny w tym zakresie okazuje się przenośnik kubełkowy. To maszyna, która doskonale sprawdza się przy napełnianiu danym surowcem silosów i zbiorników oraz transportowaniu go z jednego stanowiska pracy na drugie. Większość modeli tej maszyny przystosowana jest do wykonywania tego za pośrednictwem specjalnej taśmy oraz pasa pędnego ruchu z dołu do góry, w którego trakcie dochodzi do przeniesienia danego produktu do punktu docelowego całej operacji. Do załadowania przenośnika surowcem wykorzystuje się podajnik kubełkowy. Stosowanie tego rodzaju urządzeń wiąże się z określonymi korzyściami dla ich użytkowników. Przede wszystkim należy wspomnieć o ich stosunkowo dużej wydajności pracy, a także o małych wymiarach poprzecznych, sprawiających, że zajmują one relatywnie niewiele miejsca (chociaż ich wysokość może wynosić nawet kilkanaście metrów). Ponadto wiele przenośników kubełkowych nadaje się również do przenoszenia silnie pylącego materiału, takiego jak np. azbest.

Jako firma zajmująca się od lat produkcją i sprzedażą maszyn przemysłowych, naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości urządzenia służące do transportowania surowców. W naszym asortymencie, poza przenośnikami śrubowymi, próżniowymi czy aeromechanicznymi, znajdziesz również urządzenia wykorzystywane do rozładowywania pojemników i opróżniania toreb. Stawiamy na jakość, funkcjonalność oraz niezawodność wypuszczonego na rynek sprzętu, który znajduje zastosowanie w różnych branżach przemysłowych. Nasze maszyny do przenoszenia materiałów cechuje solidna, wytrzymała konstrukcja, gwarantująca ich bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. W razie jakichkolwiek usterek lub uszkodzenia maszyny istnieje jednak możliwość skorzystania z usług świadczonych przez nasz serwis. Wszelkich napraw dokonujemy w najkrótszym możliwym czasie tak, aby zapobiec przestojom w produkcji i wynikającym z nich opóźnieniom w realizacji zleceń.