Przenośniki śrubowe

Sprawny i bezpieczny transport wewnętrzny różnego rodzaju materiałów sypkich, łatwo zbrylających się, drobnoziarnistych czy lekko wilgotnych wymaga zastosowania odpowiednio przystosowanych do tego celu technologii. W tym przypadku idealnie wręcz sprawdza się przenośnik śrubowy, który w branży często określany jest również mianem ślimakowego. Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży takiego sprzętu, gwarantując nie tylko jego najwyższą jakość, ale także przystępną cenę.

Ponieważ doskonale znamy potrzeby zakładów przemysłowych, zawsze staramy się dopasowywać nasze maszyny do aktualnych standardów. W efekcie dostępne w naszej ofercie urządzenia sprzedawane są w kilku wersjach z różnymi rodzajami ślimaków transportowych do wyboru. Należy je dobrać do rodzaju materiału, który będzie transportowany i dlatego wszystkim Klientom korzystającym z naszej oferty zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne.

Proponowane przez nas profesjonalne przenośniki śrubowe są efektem wieloletniego doświadczenia w branży. Konstrukcje idealnie dopasowane do potrzeb zakładu oferują najwyższą wydajność i wyjątkową niezawodność. Sprzęt do transportu może sprawnie pracować w najtrudniejszych nawet warunkach. Wykonany ze stali nierdzewnej jest odporny na działanie wilgotnego środowiska i potrafi przenosić naprawdę duże obciążenia. Jeśli chcą Państwo dokładniej zapoznać się z tą ofertą, wystarczy już teraz skontaktować się z naszymi pracownikami. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i zaproponujemy rozwiązania, które z pewnością sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Części zamienne przenośniki śrubowe

Ponieważ dla przemysłu istotna jest nie tylko efektywność pracy nowoczesnych maszyn, ale także ich niezawodność, zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości części zamiennych. Dysponujemy najdrobniejszymi nawet elementami, w tym wieloma akcesoriami, które zawsze sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.

Nasi Klienci mogą również skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych. Zapraszamy do kontaktu – zadbamy o to, aby wewnętrzny transport towarów w firmie przebiegał sprawnie i bez zakłóceń.

Zastosowanie przenośników ślimakowych

Produkowane przez nas urządzenia transportowe znajdują wszechstronne zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu oraz rolnictwa. Interesuje Cię zakup najlepszego na rynku przenośnika śrubowego, przeznaczonego do transportu materiałów sypkich? W takim razie dobrze trafiłeś. U nas w bardzo atrakcyjnej cenie nabędziesz bardzo proste w obsłudze maszyny, zaliczane do funkcjonalnych i przydatnych w wielu dziedzinach urządzeń. Nasze przenośniki ślimakowe doskonale sprawdzą się przy przewożeniu na niewielkie odległości miału, cementu, żwiru, groszku węglowego i innych sypkich surowców, zwłaszcza jeśli występują one w wilgotnej i nieco zbrylonej postaci. Na masową skalę wykorzystywane są one w przemyśle, a także w przetwórstwie. Prowadzisz przedsiębiorstwo, w którym nagminnie dochodzi do uszkodzeń transportowanego liniami produkcyjnymi towaru? Przenośnik ślimakowy szybko i efektywnie rozwiąże Twój problem, gwarantując nienaruszony stan przewożonych materiałów.

Zakup przenośników śrubowych oferujemy także rolnikom, tego typu maszyny mogą bowiem okazać się bardzo pomocne w wykonywaniu codziennych czynności gospodarskich. Posiadasz większą liczbę zwierząt hodowlanych? Urządzenie zapewni im stały dostęp do paszy, za jego pośrednictwem szybko i sprawnie dokonasz również załadunku i rozładunku ziarna. Popularnego „ślimaka” nierzadko wykorzystuje się także przy zasypywaniu silosów oraz umacnianiu koryta rzecznego w ramach zabezpieczania okolicy przed powodzią. Za jego pośrednictwem błyskawicznie uporasz się też z przerzucaniem pryzm i rozładunkiem przyczep.

Przenośniki ślimakowe do transportu materiałów

Nabycie odpowiednio dopasowanych do Twoich potrzeb przenośników ślimakowych może Ci sprawić pewien kłopot, zwłaszcza jeśli nie orientujesz się zbyt dobrze w rodzajach tych maszyn. Ich głównym kryterium klasyfikacyjnym jest długość średnicy, od której uzależniona jest w dużej mierze wydajność pracy danego urządzenia. W naszej ofercie dostępne są maszyny o różnej średnicy. Przy wyborze „ślimaka” powinieneś również zwrócić uwagę na moc silnika oraz podstawę jezdną, która w zależności od modelu może być zaopatrzona w dwa lub cztery kółka.

Zanim podejmiesz ostateczne decyzje w sprawie doboru najlepszego dla siebie przenośnika śrubowego, musisz wziąć pod uwagę przeznaczenie danego urządzenia. W naszym sklepie zaopatrzysz się zarówno w bardziej uniwersalne maszyny międzyoperacyjne i dozujące, jak i sprzęt służący wyłącznie do załadunku silosów lub transportowania ziarna i pasz.

Jeśli chcesz używać danego sprzętu do transportowania szczególnie niebezpiecznych, łatwopalnych lub wybuchowych produktów, powinieneś zdecydować się na wybór przenośnika rurowego, wyróżniającego się szczelną obudową. W tych przenośnikach rura ze ślimakiem umieszczona jest wewnątrz nich. Z kolei urządzenia korytowe znakomicie sprawdzają się przy przewożeniu granulatów, osadów, mas bitumicznych itp. Pokrywa tych maszyn jest bardzo łatwa w czyszczeniu, ryzyko zablokowania w mechanizmie zbyt dużych elementów jest też relatywnie niewielkie. Warto też pamiętać o tym, że im mniejsza średnica obudowy, tym bardziej dany przenośnik nadaje się do porcjowania mikroskładników.