Przenośniki taśmowe

Sprawny transport wewnętrzny towarów to absolutna podstawa funkcjonowania zdecydowanej większości zakładów przemysłowych, niezależnie od branży. Bardzo często wykorzystuje się do tego celu specjalny przenośnik taśmowy, który odpowiednio zaprojektowany i skonstruowany zapewnia nie tylko ogromną funkcjonalność, ale także doskonałą wydajność działania. W naszej ofercie proponujemy nowoczesne, profesjonalnie zaprojektowane systemy, które można dobrać do konkretnych potrzeb oraz do charakteru pracy firmy.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku i korzystanie z najlepszych materiałów do produkcji maszyn związane jest z tym, że stawiamy na niezawodne rozwiązania technologiczne o szerokiej użyteczności. Profesjonalny taśmociąg umożliwia transportowanie ładunków nawet na bardzo duże odległości, również pod górę oraz w dół. Konstrukcja jest dopasowana do konkretnego obciążenia. Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle budowlanym, spożywczym i chemicznym, w tym przede wszystkim przy transporcie produktów sypkich. Przenośniki taśmowe spełniają najwyższe standardy technologiczne i produkowane są w naszych nowocześnie wyposażonych zakładach. Praca przy ich pomocy jest zawsze wydajna i wyjątkowo prosta, a do tego bardzo bezpieczna. Taśma transportująca ładunki z powodzeniem może być opróżniana również w miejscach jej przebiegu z wykorzystaniem dodatkowego wyposażenia.

Części do przenośników taśmowych

Dodatkowo, przygotowana przez nas oferta obejmuje również sprzedaż wysokiej jakości części zamiennych do taśmociągów. Dysponujemy wszystkimi podzespołami niezbędnymi do utrzymania przenośników taśmowych w idealnym stanie technicznym i zawsze sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach.

Aby zapoznać się z pełną ofertą i zamówić właściwe do potrzeb taśmy, wystarczy skontaktować się z nami już teraz. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne i pomoc nie tylko w komponowaniu części. Pomożemy również dobrać urządzenia, dopasowując przenośniki taśmowe do charakteru pracy zakładu przemysłowego i wagi transportowanych towarów.