Śrutownice

Technologia czyszczenia powierzchni różnych drobnych elementów z wykorzystaniem odpowiedniej klasy ścierniw cieszy się obecnie ogromną popularnością. To rozwiązanie nie tylko efektywne, ale także proste, a przy tym stosunkowo niedrogie. Wykorzystując śrutownice, można dokładnie usuwać różne zanieczyszczenia z powierzchni:

  • metalowych,
  • gumowych,
  • szklanych,
  • betonowych,
  • kamiennych,
  • wykonanych z tworzyw sztucznych.

Sprzęt ten sprawdza się również idealnie w przypadku tych elementów, na których wcześniejsza obróbka termiczna spowodowała powstanie wielu nierówności. Ścierniwo bardzo szybko je usunie i przy okazji wygładzi całą powierzchnię.

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór tego typu urządzeń. Mamy między innymi niepylące oczyszczarki wirnikowe, czy urządzenia pneumatyczne, które zawsze dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Poprzez śrutowanie można czyścić na przykład konstrukcje stalowe w procesie ręcznym lub automatycznym. Nasze maszyny bardzo skrupulatnie projektujemy i do ich budowy wykorzystujemy najlepsze podzespoły, zawsze wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu charakteryzują się one nie tylko wysoką wydajnością działania, ale także długą żywotnością, którą z pewnością doceni każdy przedsiębiorca.

Części zamienne do śrutownic

Ponieważ tworzymy ofertę kompleksową i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, nie tylko sprzedajemy same śrutownice w wielu różnych rodzajach, ale także najwyższej jakości podzespoły do nich. Najlepsze materiały i nowoczesne metody produkcji tych elementów sprawiają, że cechują się one ponadprzeciętną trwałością. Mamy podzespoły do wszystkich urządzeń z naszych zakładów, nie tylko współczesnych, ale także tych, które nie są już produkowane.

Aby złożyć zamówienie na takie elementy, wystarczy po prostu skontaktować się z nami. Szybko dopasujemy podzespoły do konkretnego narzędzia, które wykorzystują Państwo w swojej firmie. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny i ekspresową dostawę.

Zalety śrutownic

Wybór naszych urządzeń to z pewnością stawianie na najwyższą jakość, ale także możliwość korzystania z wielu zalet, którymi ten sprzęt się cechuje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku doskonale znamy współczesne potrzeby przedsiębiorców i dlatego sprzęt projektujemy w taki sposób, aby całkowicie im sprostać. Do najważniejszych zalet należy więc zaliczyć między innymi:

  • odpowiednio zaprojektowaną konstrukcję, dzięki której każdy sprzęt do śrutowania ma kompaktową, zwartą budowę i stosunkowo niewielką masę,
  • niewielkie zapotrzebowanie na energię elektryczną,
  • zmniejszone zużycie ścierniwa,
  • możliwość płynnej regulacji mocy i tym samym dopasowywania intensywności czyszczenia do potrzeb.

Nasze śrutownice mogą pracować nawet pod bardzo dużym obciążeniem, stając się tym samym sprzętem wręcz uniwersalnym, który znajdzie swoje zastosowanie w każdym zakładzie przemysłowym.

Zapraszamy wszystkich Państwa do kontaktu z profesjonalnym zespołem naszych pracowników. Odpowiemy na wszystkie pytania, omówimy parametry naszego sprzętu i przede wszystkim pomożemy w jego doborze do indywidualnych potrzeb.