SUSZARKO CHŁODZIARKI FLUIDYZACYJNE
TYPU SCF

Skuteczne suszenie materiałów ziarnistych oraz granulatu wymaga zapewnienia niezawodnej i wydajnej technologii. Przykładem rozwiązania, które pozwala uzyskiwać optymalne parametry tego rodzaju materiałom, są suszarko-chłodziarki fluidyzacyjne, typu SCF. Jako producent i dostawca systemów SCF z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zapewnić urządzenia o wydajności, mocy i parametrach konstrukcyjnych w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Wydajność oferowanych suszarko-chłodziarek wynosi od 3 do 35 ton/h. Oprócz sprzedaży suszarek specjalizujemy się również w projektowaniu i produkcji kompletnych linii suszenia oraz gniazd, tworzonych w oparciu o nasze suszarko-chłodziarki fluidyzacyjne, przenośniki taśmowe i śrubowe oraz zbiorniki do magazynowania.

Wykorzystanie suszarko chłodziarek

Dostarczane przez nas suszarko-chłodziarki fluidyzacyjne charakteryzują się szerokim zastosowaniem w przemyśle materiałów budowlanych, kopalniach czy przedsiębiorstwach chemicznych. Podstawową funkcją tych urządzeń jest suszenie i schładzanie materiałów ziarnistych, takich jak piaski czy żwiry. Odpowiednio wysuszony i schłodzony piasek zyskuje optymalne parametry fizyczne i chemiczne, jak wilgotność na poziomie 0,1 do 0,3% czy właściwą temperaturę. Z uwagi na wysoką wydajność urządzeń, montuje się je, m.in. w kopalniach piasku kwarcowego, w celu suszenia i granulowania kruszywa.

Na wszystkie produkowane przez nas suszarko-chłodziarki fluidyzacyjne udzielamy gwarancji. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również serwisowaniem maszyn i dostawą części zamiennych. Zapraszamy do kontaktu, w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie do parametrów i zastosowań oferowanych przesz naszą firmę urządzeń do suszenia i chłodzenia fluidyzacyjnego.

Suszarko chłodziarki fluidyzacyjne
Suszarko chłodziarki - AKP Progress Nowa Sól
Chłodziarki Fluidyzacyjne - AKP Progress