Kontakt

O nas:

AKP Progress sp. z o.o. jest kontynuatorem przedsiębiorstw tj. Dozamet, Technical oraz TOP Technologie i Maszyny. Zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń przemysłowych. Wykonujemy je w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne.
Produkowane przez nas maszyny i urządzenia cechują się: nowoczesnością rozwiązań konstrukcyjnych, dużą funkcjonalnością, oraz bardzo dużą trwałością i niezawodnością działania.

Nasz adres:
AKP PROGRESS  Spółka z o.o.
K. Szymanowskiego 1C
67-100 Nowa Sól

E-mail:
biuro@akpprogress.pl

Zarząd:
Tadeusz Piosik – 602 185 692
Zaopatrzenie sprzedaż, doradztwo techniczne: 
Patryk Kiziok- 48 696 666 533

Tadeusz Piosik

Twórcą firmy i jej głównym zarządcą jest Tadeusz Piosik, który – wykorzystując swoje bezcenne, wieloletnie doświadczenie w konstrukcji maszyn przemysłowych – nieustannie podejmuje działania w celu optymalizacji procesów technologicznych i produkcyjnych, skutkujące systematycznym rozwojem marki AKP Progress, znanej dziś nie tylko w Nowej Soli, ale również w wielu innych rejonach kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich obecnych i przyszłych klientów oraz osoby zainteresowane zakupem maszyn i części zamiennych. Z przyjemnością udzielimy wyczerpującej informacji na Państwa pytania.