Mieszarki lemieszowe

Przemysł odlewniczy, ceramiczny, szklarski, betoniarski czy nawet spożywczy to tylko przykłady miejsc, w których bardzo często używane są mieszalniki. Są to maszyny specjalistycznego zastosowania w produkcji, które powinny być z tego powodu idealnie dopasowane do konkretnych warunków pracy. Masy suche oraz półpłynne można skutecznie łączyć ze sobą, wykorzystując profesjonalne mieszarki lemieszowe. W naszej firmie zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą, ale także produkcją. Wszystkie mieszadła są skrupulatnie zaprojektowane, a do ich budowy wykorzystujemy części wykonane z solidnych materiałów, odpornych na najtrudniejsze nawet warunki.

Mieszalnik można u nas zamówić w wielu różnych wersjach, w tym pod kątem pojemności misy służącej do załadunku sypkich czy półpłynnych produktów. Nasi specjaliści pomagają dobrać mieszarki lemieszowe do konkretnych potrzeb, zawsze służąc swoim profesjonalnym wsparciem technicznym. Solidnie wykonane mieszalniki są bardzo wydajne i gwarantują perfekcyjne przygotowanie różnych mieszanek.

Części zamienne do mieszarek lemieszowych

Sprzedajemy nie tylko nowoczesne i wyjątkowo wydajne mieszarki lemieszowe, ale także solidne, które zawsze oferują bardzo długą, bezawaryjną eksploatację. Jeśli jednak tylko pojawi się potrzeba przeprowadzenia serwisu tego sprzętu, w naszej ofercie znaleźć można również wszystkie potrzebne części zamienne. To między innymi lemiesze, wydajne napędy, elementy sterowania, zbiorniki i wiele więcej. Oprócz sprzedaży samych podzespołów możemy zająć się również naprawą sprzętu, niezależnie od tego, jakie dokładnie urządzenia są wykorzystywane w zakładzie przemysłowym.

Zapraszamy więc już teraz do kontaktu. Nasi pracownicy zawsze pomogą w dokonaniu trafnego wyboru, jak również zajmą się dopasowaniem części zamiennych czy różnych dodatkowych akcesoriów, które będą potrzebne do maszyn. Wszystkim naszym Klientom możemy zaoferować konkurencyjne ceny na mieszarki lemieszowe, jak również ekspresową i bezpieczną dostawę sprzętu, niezależnie od skali zamówienia.