Technical Nowa Sól

Jednym z najważniejszych kierunków działalności AKP Progress jest produkcja i sprzedaż części i podzespołów do maszyn przemysłowych, dostarczanych na rynek przez przedsiębiorstwo projektowo produkcyjne Technical Sp. z o.o. Nowa Sól, aż do zakończenia jego działalności. Nasza oferta katalogowa obejmuje pełen asortyment części zamiennych Technical Nowa Sól, dostępnych na zamówienie lub od ręki z szybką dostawą, w atrakcyjnej cenie. Większość produktów z katalogowej oferty posiadamy w magazynie, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania.

Marka Technical Nowa Sól od początku swego istnienia dostarczała na rynek innowacyjne rozwiązania i technologie, bez których dziś trudno wyobrazić sobie wiele dostępnych na rynku urządzeń przemysłowych. Nasza oferta części zamiennych obejmuje podzespoły oraz oryginalne komponenty, wykorzystywane w takich urządzeniach jak m.in.:

  • oczyszczarki pneumatyczne (piaskarki) komorowe i kabinowe,
  • oczyszczarki wirnikowe stołowe, hakowe, taśmowe, bębnowe i inne,
  • oczyszczarki strumieniowe, mieszarki turbinowe,
  • stacje przerobu mas,
  • suszarki i chłodziarki wibrofluidyzacyjne,
  • urządzenia do transportu przemysłowego towarów,
  • systemy sterowania oraz automatyzacji linii produkcyjnych i urządzeń przemysłowych,
  • prasująco-impulsowe urządzenia formierskie,

a także wiele innych rodzajów maszyn i urządzeń do szeroko rozumianej obróbki.

Części zamienne Technical Nowa Sól

Bogata oferta katalogowa, obejmująca części zamienne Technical Nowa Sól, pozwala znaleźć i dopasować dedykowane części do obrabiarek i maszyn przemysłowych oraz wydajne i niezawodne zamienniki o parametrach identycznych z oryginalnymi podzespołami. Szeroki wybór części zamiennych oraz doskonałe zaopatrzenie naszych magazynów zapewniają komfort wyboru, oraz pewność szybkiej dostawy zamówionych elementów. Na wszystkie sprzedawane przez nas części Technical Nowa Sól udzielamy gwarancji, zapewniając naszym stałym klientom atrakcyjne zniżki i preferencyjne warunki zakupów.