Technical Nowa Sól

Jednym z najważniejszych kierunków działalności AKP Progress jest produkcja i sprzedaż części i podzespołów do maszyn przemysłowych, dostarczanych na rynek przez przedsiębiorstwo projektowo produkcyjne Technical Sp. z o.o. Nowa Sól, aż do zakończenia jego działalności. Nasza oferta katalogowa obejmuje pełen asortyment części zamiennych Technical Nowa Sól, dostępnych na zamówienie lub od ręki z szybką dostawą, w atrakcyjnej cenie. Większość produktów z katalogowej oferty posiadamy w magazynie, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania.

Marka Technical Nowa Sól od początku swego istnienia dostarczała na rynek innowacyjne rozwiązania i technologie, bez których dziś trudno wyobrazić sobie wiele dostępnych na rynku urządzeń przemysłowych. Nasza oferta części zamiennych obejmuje podzespoły oraz oryginalne komponenty, wykorzystywane w takich urządzeniach jak m.in.:

  • oczyszczarki pneumatyczne (piaskarki) komorowe i kabinowe,
  • oczyszczarki wirnikowe stołowe, hakowe, taśmowe, bębnowe i inne,
  • oczyszczarki strumieniowe, mieszarki turbinowe,
  • stacje przerobu mas,
  • suszarki i chłodziarki wibrofluidyzacyjne,
  • urządzenia do transportu przemysłowego towarów,
  • systemy sterowania oraz automatyzacji linii produkcyjnych i urządzeń przemysłowych,
  • prasująco-impulsowe urządzenia formierskie,

a także wiele innych rodzajów maszyn i urządzeń do szeroko rozumianej obróbki.

Części zamienne Technical Nowa Sól

Wysoka wydajność i niezawodność działania maszyn przemysłowych, a do tego bezpieczeństwo podczas pracy z nimi, to podstawa sprawnego funkcjonowania każdego zakładu. Dla zachowania tych parametrów należy przede wszystkim postawić na profesjonalny serwis i wysokiej jakości podzespoły używane przy każdej naprawie. Bogata oferta katalogowa, obejmująca części zamienne Technical Nowa Sól, pozwala znaleźć i dopasować dedykowane części do obrabiarek i maszyn przemysłowych oraz wydajne i niezawodne zamienniki o parametrach identycznych z oryginalnymi podzespołami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą popularnością cieszą się urządzenia tej marki, które w wielu przypadkach przyczyniły się do zrewolucjonizowania przemysłu w naszym kraju. Usterka jednej z takich specjalistycznych maszyn na pewno nie będzie jednak problemem. Szeroki wybór części zamiennych oraz doskonałe zaopatrzenie naszych magazynów zapewniają komfort wyboru, oraz pewność szybkiej dostawy zamówionych elementów. Wszystkim swoim Klientom możemy udzielić gwarancji na nasze produkty najwyższej jakości. Części zamienne są wykonane z najlepszych materiałów i zgodnie ze specyfikacją techniczną urządzenia, gwarantując tym samym niezawodność działania i maksymalną wydajność pracy każdej maszyny. Dokładamy do tego wszelkich starań, aby nasza oferta była atrakcyjna również pod kątem cenowym.

Na wszystkie sprzedawane przez nas części Technical Nowa Sól udzielamy gwarancji, zapewniając naszym stałym klientom atrakcyjne zniżki i preferencyjne warunki zakupów. Oczywiście wszystkim naszym Partnerom handlowym oferujemy również swoje pełne wsparcie techniczne. Z tego powodu zajmujemy się nie tylko sprzedażą części zamiennych Technical Nowa Sól. Prowadzimy również profesjonalny serwis maszyn naszej produkcji, jak również zajmujemy się ich modernizacją.

Zapraszamy więc już teraz do kontaktu z naszymi doświadczonymi pracownikami. Zawsze z przyjemnością pomożemy w doborze podzespołów, zaproponujemy atrakcyjną cenę sprzedaży i zagwarantujemy ekspresową dostawę w każdy zakątek kraju.